Foto-budka

Nasza foto-budka to po prostu świetna zabawa w 5 krokach!

Drukuj ile chcesz!

Odbierz zdjęcia z tyłu maszyny. Jeśli na zdjęciu jest was liczna gromadka, spokojnie! Wydrukujemy kopię dla każdego. Pamiętaj żeby jedno z nich wkleić do księgi gości!

Foto-budki znaliśmy do niedawna tylko z kinowych ekranów. Wielu z nas było nimi oczarowanych od dzieciństwa. Dzisiaj są już dostępnym, coraz bardziej poszukiwanym dodatkiem do wesela.

Studyjna jakość zdjęć!

Poza natychmiastowymi wydrukami otrzymujecie wszystkie zdjęcia pojedynczo w wersji elektronicznej. Efekt oceńcie sami!

 
 

Nasz „foto-kącik z obsługą” jest bez wątpienia jedną z najbardziej popularnych i lubianych atrakcji. To miejsce, które skutecznie zwabi i zintegruje Waszych gości. Można w nim bez skrępowania puścić wodze fantazji, dzielić się i zarażać humorem. Sesja foto-wideo wzbogacona kolekcją śmiesznych i ciekawych rekwizytów gwarantuje fantastyczną, wielogodzinną zabawę. Najbardziej rozbrajające momenty wesołej maskarady zostaną uwiecznione na natychmiast drukowanych zdjęciach. Każdy uczestnik będzie mógł wkleić swoją fotografię do specjalnego albumu – zwanego „Księgą gości” – i opatrzyć ją komentarzem lub dedykacją. Wizualny zapis frajdy, jaką sprawiły szalone wcielenia i pozy, to oryginalna i poprawiająca nastrój pamiątka.