Filmowanie to nasza pasja

Nasza realizacja odda wyjątkowy nastrój z dnia Waszego ślubu.

Nasza historia


Niniejsza podstrona powinna tak naprawdę nosić nazwę „O Was”. To Wy jesteście prawdziwym powodem, dla którego zaczęliśmy naszą przygodę z filmowaniem uroczystości zaślubin.

Jako dynamiczny zespół profesjonalistów wykorzystaliśmy nasze doświadczenie reporterskie i filmowe, by przekształcić banalny reportaż weselny tak aby tworzyć produkcje bliższe poetyce kina.

Naszej pasji kręcenia filmów poświęcamy się bez reszty. Jako kinomani uwielbiamy zatracać się w świetnym filmie. Uwieczniając ślub, łączymy tę ideę z nostalgią pięknego wspomnienia, aby przedstawić wciągającą i poruszającą love story.

MOŻECIE

Staramy się uchwycić to, kim jesteście. Waszą osobowość. Waszą miłość. Waszą radość. Proces ten jest czymś więcej niż wideo-rejestracją. To jest namiastka kina.

NAM

Jesteśmy fanami historii miłosnych. Każdy ślub jest inną opowieścią. Każdą z nich opowiadamy tak, by wzruszała. Zawsze wyrażamy wdzięczność za to, że pary obdarzyły nas zaufaniem..

ZAUFAĆ

Z wyczuciem bez zamieszania podążamy za wydarzeniami uroczystego dnia. Najlepsze ujęcia uzyskujemy wówczas, gdy nasi bohaterowie nie wiedzą, że znajdują się w obiektywach naszych kamer.

Zapraszamy do współpracy

Współpraca z nami to udział w niezapomnianej, twórczej podróży od pierwszego spotkania po finałową projekcję skończonego filmu weselnego.

Wyzwania nas inspirują i mobilizują.

Wyzwania nas inspirują i mobilizują. W ten sposób się rozwijamy, a repertuar naszych umiejętności stale się powiększa.

65000

godzin surowego materiału rocznie

300

kaw miesięcznie

236

realizacji weselnych

1000

kawałków nagrań na wesele

Co mówią o nas klienci?

6 kwietnia 2018

Kasia i Grzegorz

Wszystko co jest robione z pasją i zaangażowaniem przynosi świetne efekty. MJZ Wedding Studio jest przykładem zespołu, który kocha to co robi, daje z siebie 101% a co za tym idzie – tworzy cudowne montaże, kóre stają się przepiękną pamiątką na lata! Serdecznie dziękujmy za wspaniały film. Efekty przerosły nasze […]
30 czerwca 2017

Maja i Michał

Z ogromną przyjemnością możemy polecić wszystkim parom młodym usługi firmy MJZ Wedding Studio. Pracują w niej naprawdę świetni ludzie, pełni świeżych pomysłów i niesamowitych umiejętności. Jeżeli komuś zależy na pięknym, profesjonalnym nagraniu, które będzie chciało się oglądać latami to doskonale trafił. Fantastycznie dobrana muzyka, pięknie ujęte szczegóły, trafne podpowiedzi. Wybierając […]
13 czerwca 2017

Asia i Marek

MJZ Studio, dziękujemy Wam !!! Ekipa będąca kwintesencją profesjonalizmu. Dzięki nim wszystko szło jak po maśle. Nie musieliśmy się denerwować co, gdzie i kiedy. Byli zawsze tam gdzie działo się coś ważnego. Film który dostaliśmy przeszedł nasze oczekiwania, zwlaszcza, że na początku myśleliśmy, że film nie jest nam do niczego […]
13 czerwca 2017

Agnieszka i Łukasz

Świetnie zmontowany film. Oglądając go absolutnie nie można sie nudzić Wszystko dopracowane do perfekcji. Po obejrzeniu juz samego teledysku, nastąpiła burza pochwał od znajomych a finał – czyli sam film w pełni spełnił nasze oczekiwania. Firma godna polecenia ! – AGNIESZKA I ŁUKASZ