Podziękowania dla rodziców

Zaskoczcie wszystkich!

Na każdym ślubie projekcja filmu - niespodzianki w takiej formie odbierana jest bardzo ciepło przez całą rodzinę a w szczególności przez rodziców. Para młoda zawsze zbiera ogromne brawa (my trochę też :)), filmy tego typu zaskakują, ciekawią, zdecydowanie warto pokusić się o odrobinę aktorstwa. Pomysł na nietypowe podziękowania dla rodziców w formie filmu to dobry pomysł.

Jak to działa?

Przejrzyjcie internet w poszukiwaniu inspiracji. Wypiszcie 6-7 pomysłów za co i jak chcecie podziękować i przygotujcie akcesoria. Warto również zastanowić się nad miejscami jak również nad logistyką nagrania scen. Film można zacząć nagrywać od dowolnej sceny, niekoniecznie pierwszej.

Przy nagraniu podziękowań scenariusz jak i przygotowanie rekwizytów pozostaje po waszej stronie, my zaś służymy radą i wyobrażeniem nad konkretnymi scenami zarówno na etapie rozpisania scen jak i na nagraniu!

Pro tip!

Przy nagraniu przyda się dodatkowa para rąk. Czasem trzeba coś przytrzymać albo podać. Nagranie podziekowań dla rodziców to świetny moment aby wasi świadkowie mogli się wykazać!

Wyraź co czujesz!

"Mamo, tato dziękujemy za..."

Podziękowania dla rodziców podczas wesela to dość krępujący moment. Projekcja filmu wygląda bardzo profesjonalnie, mało który gość weselny widział taką formę. Często w luźnej rozmowie po ślubie słyszę od młodych że rodzice są zachwyceni a filmowe podziękowania oglądają 3 razy dziennie. I to jest dowód na to że warto wykonać to w takiej formie!

Wybierając pakiet w ofercie warto wiedzieć że tworząc filmowe podziękowania rodzicom przy okazji nagrywamy neutralne sceny które wykorzystujemy na wzór sesji narzeczeńskiej które następnie używamy przy produkcji teledysku. Więc jest to prawdziwe 2w1!